35909890553_9ccc60ced4_h

Цього року “Інша Освіта” пропонує в чотири рази більше самоосвіти та розвитку у сфері фасилітації групових процесів. Ми інтегрували досвід нашої фірмової “Школи тренерства та фасилітації” із нашими фірмовими темами, щоб провести не одну, а аж чотири різні школи для різних освітніх потреб та різних цільових аудиторій. Річний розклад наших шкіл, їх програми та лінки на реєстрацію наводимо нижче.

Обирайте та бронюйте місце для навчанння, що відповідає вашим потребам!

➡ Школа №1: Школа тренерства та фасилітації для освітніх форматів (2-6 травня) – для тих, хто прагне прокачатися в методах неформальної освіти та глибше розібратися в питанні дизайну освітніх заходів. 

➡ Школа №2: Школа фасилітації для групових процесів та прийняття рішень (18-21 липня) – для тих, хто хоче (краще) модерувати групові процеси у командах та/або залучати до процесу спільного прийняття рішень стейкхолдерів.

➡ Школа №3: Школа фасилітації / модерації стратегічних сесій (27-30 вересня) – для всіх, хто проводить стратегічні сесії для своїх проектів або інших організацій на замовлення або планує це робити.

 Школа №4: Школа організаційного розвитку (1-4 листопада) – для тих, хто керує проектами / командами / організаціями та хоче розібратися з сучасними моделями організаційного розвитку з наголосом на інструменти для горизонтальних ієрархій та shared leadership.

Всі чотири школи реалізуються в співробітництві з двома соціальними підприємствами – простором для холістичного навчання Хата-Майстерня та Агенцією освітніх та культурних івентів ІНШІ. Тож, велика частина невеликого чистого прибутку (ми намагалися зберігати доступний рівень цін!) буде реінвестована в соціальні та освітні проекти. Чекаємо ваших заявок!