11

Кінець року – час підводити підсумки та творити нові плани. Наприкінці грудня у Краматорську ГО “Інша Освіта” проведе чергові загальні збори, на яких підсумує результати роботи за 2017 рік і плануватиме рік 2018. Частиною планування стане також відбір нових учасників/-ць ГО “Інша Освіта”, адже згідно процедури, цього року до організації може доєднатися двоє нових членів чи членкинь.

Формально члени та членкині організації керуються Статутом та іншими внутрішніми документам, беруть участь у діяльності організації, регулярно сплачують членські внески у розмірі 600 гривень на рік і беруть участь у загальних зборах не менше двох раз на рік. Неформально ми очікуємо, що головною мотивацією до участі аплікантів стане бажання спільно працювати над реалізацією нашої місії та співтворити прогресивне середовище освітніх інновацій задля посилення всього суспільства, вкладати значні часові ресурси в розвиток організації.

Інша Освіта – це громадська організація, що була заснована членами та членкинями німецької спілки MitOst та з 2008 року займається менеджментом якості неформальної освіти в Україні. Ми переконані, що демократичний інклюзивний простір для різних форм навчання допомагає кожному і кожній із нас розвиватися та досягати більшого в житті. Завдяки різноманітному, цілісному та живому навчанню ми дозволяємо собі більше довіри (до себе та до інших), більше й частіше об’єднуємося – задля посилення себе та наших громад.

Наша візія – це суспільство, в якому розуміння освіти та навчання є цілісним і базується на засадах особистої відповідальності та адекватності сучасним викликам суспільства. Ознакою освіченості є вміння застосовувати набуті компетенції в комплексних життєвих ситуаціях та щоденно діяти за цінностями інклюзивного справедливого суспільства.

Аби стати новим членом чи членкинею Іншої Освіти, потрібно до 24 листопада надіслати на електронну адресу організації (office@insha-osvita.org) заявку на членство. Двох нових учасників/-ць оберуть на загальних зборах організації, а відібраних осіб ми повідомимо 31 грудня.