Проект «Діалог заради змін» покликаний допомогти подолати ці соціальні розбіжності через зміцнення громадянського суспільства і діалогу в Україні. Програма працює на кількох рівнях:

  • На локальному рівні це програми задля розвитку громадянської активності та мирного діалогу з 14 майстерень (семінарів)для приблизно 280 молодих людей із восьми регіонів України.
  • Впродовж шести семінарів, шістдесят молодих професіоналів отримають знання про те, як бути «аніматором громади» завдяки програмі неформальної громадянської освіти.
  • З «UkraineLab» отримала життя національна мережа громадянського суспільства, яка підтримується як «агент змін», у рамках взаємодії, навчання з «розвиток потенціалу» і врегулювання конфліктів, а також зустрічей з мережування.
  • На європейському рівні 12 довгострокових партнерств (тандемів) між українськими та німецькими/європейськими організаціями громадянського суспільства. Тандеми спільно втілюють проекти з «Розвитку місцевих громад» та культури демократичного діалогу і залучені до європейської мережі.