сільська2

Програма неформальної громадянської освіти молоді “Майстерня сільських ініціатив” запрошує щиро до незвичайної Живої бібліотеки, яка відкриється для всіх бажаючих 6 липня о 13.00 в Черкасах!

“Жива бібліотека: сторінки змін у громадах” – саме з такою назвою ми відкриваємо для вас простір для знайомства з 50 юними представницями та представниками сільських громад Донецької, Закарпатської та Черкаської областей, які стануть на певний час живими книгами – історіями про конкретно створені ними зміни у своїх маленьких і великих спільнотах.

Як змотивувати, на перший погляд, байдужих людей до прибирання і творення парку у центрі села? Як працювати в селі з молоддю і запросити її до спільночитання? Як зібрати сучасні книжки для шкільної бібліотеки, фонд якої не оновлювався десятками років? Як створити діючий театр у селі? Що потрібно зробити для того, щоб гості села не загубились у чисельних урочищах? Як створити креативний простір під відкритим небом? Як працювати з історичними пам”ятками на території села та яким чином долучати громаду до участі? Як створити клуб інтересів для старшого покоління? Чому важливо розвивати спортивний рух та велоквести у сільських місцевостях? Які інструменти боротьби зі сміттям можна розробити для сільських громад?

Відповіді на ці та більше запитань Ви зможете знайти на сторінках Живих Книг нашої бібліотеки вже 6 липня о 13.00 у приміщенні Черкаської обласної бібліотеки для дітей. Давайте читати наживо разом!