Ділимося з вами гарною новиною! Вийшла у світ нова публікація тренерської групи “Інша Освіта” – посібник для менторів “Рівний рівному”. Посібник підготовлено колективом авторів, які є менторами в програмах неформальної освіти молоді.

Основою для написання книги став збір досвіду, отриманого впродовж декількох років роботи, зокрема, програми «Майстерня громадської активності». Саме формат реалізації ініціатив учасниками став чудовим підґрунтям для прояву менторських навичок випуcкниками і тренерами програми. У цьому посібнику, а саме в розділі з методичним інструментарієм, ми зібрали все те, чим користуємося самі, що випробувано в роботі і довело свою ефективність.

Кольоровий друкований примірник можна отримати поштою  за умови відшкодування себевартості друку. За всіма додатковими питаннями звертайтеся на insha.osvita@gmail.com.

Якщо Ви хочете мати ПДФ посібника українською, російською або польською мовами, будь ласка, завантажте додаток на нашому сайті http://insha-osvita.org/publications/mentors_handbook