18221586_1443426359043030_5716391615902258059_n

Як розвивається динаміка навчання в групі, та як можна використовувати її заради більш ефективного навчання? Потрібно спеціально її створювати, чи достатньо лише підтримувати, як природній процес? Як працювати з навчальними форматами для різних учасників/-ць, та чи існує таке поняття як “складні учасники”?

Саме ці питання стануть наріжними для тренінгу “Ефективне навчання у групі”, присвяченого груповій динаміці. Як організація, яка більше восьми років працює в полі неформальної освіти, Інша Освіта має величезний досвід навчання людей у різних групах. Що важливо, ми не лише шалено любимо цю роботу, але й досить багато часу присвячуємо її оцінці та рефлексії – що спрацювало особливо добре, що пішло не так, а що можна було б трохи “підкрутити”. Кращими практиками та власними напрацюваннями у цій сфері і будемо ділитися під час тренінгу.

У результаті тренінгу учасники та учасниці отримають знання та навички фасилітації навчального процесу в групі та сформують власні стратегії роботи з груповою динамікою, з огляду на особистий тренерський стиль та сферу діяльності.

Програма тренінгу:

  • Моделі розвитку групової динаміки та психологічні аспекти ефективного навчання.
  • Основні фактори, що впливають на роботу групи.
  • Індивідуальний підхід у групі – типології учасників.
  • Методичний інструментарій для роботи з групою.
  • Робота з різними цільовими аудиторіями, а також з різним досвідом в одній групі.
  • Робота з кейсами –  7 найбільш поширених “проблем” з динамікою.

Тривалість: 3 – 4 червня, 11:00 – 17:00.

Тренерська команда:

Наталя Трамбовецька
Координаторка міжнародної тренерської групи “Інша Освіта”, співзасновниця ГО “Інша Освіта”, членкиня інвестиційної команди “Хати-Майстерні”. Тренерка неформальної освіти у сферах громадянської освіти молоді, організаційного та особистісного розвитку. Спів-авторка та упорядниця посібника для тренерів «Ідеї.Натхнення.Рішення».

Тетяна Скляр
Співзасновниця та членкиня ГО “Інша Освіта”. Членкиня спілки MitOst. Працює фасилітаторкою з неформальної освіти дорослих з 2009 року. Координаторка школи з фасилітації та тренерства. Спеціалізується на неформальній освіти дорослих, навчанні тренерів та фасилітаторів, плануванні та проведенні освітніх заходів.

Реєстрація та оплата:

Тренінг є частиною курсу “Як навчаються люди”. За бажанням тренінг можна пройти окремо від курсу. Вартість участі – 1200 грн.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/2pWeQ0i

Адреса проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців 52-Д,  офіс 518.

З додатковими питаннями звертайтеся за мейлом skliar@insha-osvita.org.