Рівно один рік та 13 днів тривала офіційна кампанія з пошуку соціальних інвесторок та інвесторів у проекті Urban Space 500  і нарешті сьогодні ми можемо з радістю повідомити, що нас – 500. Cпільнота саме перебуває в процесі формування, адже ми отримали достатню кількість заявок та створили лист очікування на випадок, якщо звільниться місце. До неї увійшли агент(к)и змін зі сфер бізнесу, соціального підприємництва, менеджменту культури, державного управління, ІТ та третього сектору – люди, що відчувають відповідальність за суспільство, в якому живуть та проактивно змінюють його на краще.

Дякуємо всім за підтримку цієї амбітної та шаленої ідеї! Це був тривалий тест на пружність соціальної тканини та готовність громадянського суспільства до якісно нових змін – і ми разом його пройшли. Тепер ми рухаємося далі, до відкриття ресторану 1-го вересня. Зустрінемося там!

Проект Urban Space 500 реалізується громадською організацією Інша Освіта / Insha Osvita в партнерстві з управлінською кампанією Druzi Cafe та за соціальною франшизою від Тепле Місто.