ГО “Інша Освіта” та платформа “Тепле Місто” стартують з дослідження для втілення ідеї Urban Space в Краматорську.

Urban Space – це соціальне підприємство, громадський ресторан. Ідея розроблена платформою “Тепле Місто”, яка в 2014 році відкрила громадський ресторан Urban Space 100 в Івано-Франківську. Сто людей безповоротно інвестували по 1000 доларів та відкрили ресторан, який віддає 80% чистого прибутку на реалізацію проектів для розвитку міста. На щоквартальних зборах інвесторів приймаються рішення на які саме проекти буде використано кошти. За час існування громадський ресторан вже профінансував 73 проекти.

В 2017 році за аналогічною моделлю ГО “Інша Освіта” в партнерстві з платформою “Тепле Місто” стартували кампанію з набору співзасновників Urban Space 500 в м. Київ. П’ятсот людей так само безповоротно внесли по 1000 доларів та очікують на відкриття ресторану в центрі Києва вже цієї осені.

Також до цієї осені триватиме процес дослідження для втілення ідеї Urban Space в Краматорську. Період дослідження триватиме до вересня, після чого буде прийнято рішення щодо старту кампанії з набору майбутніх соціальних інвесторів. Дослідження передбачає інтенсивну комунікацію з потенційними партнерами та інвесторами проекту, вибір місця майбутнього ресторану та управлінської кампанії, яка буде відповідати за ресторанну складову.

Етап дослідження координує ГО “Інша Освіта” в партнерстві з платформою “Тепле Місто”, яка передає досвід в рамках соціальної франшизи. Модель проекту передбачає залучення управлінської бізнес-кампанії, яка має підтверджений досвід в ресторанному бізнесі та забезпечуватиме фінансову успішність бізнесу.

Додаткові питання та коментарі можна отримати за контактом:

ГО “Інша Освіта”
Ольга Дятел, координаторка проекту Urban Space в Краматорську
urbanspacekramatorsk@gmail.com
+380502798688

Платформа “Тепле Місто”
Марта Гладка, координаторка проекту Urban Space
urbanspaceprogram@gmail.com
+380950057180