Марта Гавінек-Дагаргулія

Польща, Варшава.

“Підтримувати людей в їх розвитку і відкривати їх і свою свободу та силу, щоб змінити суспільство зачаровує мене найбільше.”

Галузі діяльності:
управління проектами, розширення можливостей молоді, міжсекторальне співробітництво, громадянська освіта, міжкультурне навчання та управління конфліктами.
Я координатор “Майстерні громадської активності”, тренер і ментор.

Досвід:
Я працюю тренером в неформальній освіті з 2006 року, в основному, для “Майстерні громадської активності” та інших коопераційних програм Колегіуму ім. Теодора Гойсв (в основному на Південному Кавказі). Крім роботи з молоддю, також маю досвід в роботі з політиками, представниками бізнесу та сектора державного управління, з людьми похилого віку; організовувала тренінги, семінари та конференції для фонду EVENS , START Fundation, програми ЕRASMUS +, GIZ, міжнародного співробітництва та інші.
Також я є співредактором кількох публікацій, пов’язаних з організацією та розвитком громадянського суспільства (дослідження в Грузії та Азербайджані).
Окрім тренінгів, я координую діяльність місцевих та міжнародних проектів: UNDP, People in Need, польських і грузинських неурядових організацій. Я говорю на польській, російській, англійській, німецькій і грузинській мовах, розумію українську. Також маю 2 дітей.