Сергій Лапшин

Ruda Śląska, Польща.
Надихни твоє оточення і воно змінить тебе!
Після реалізації свого проекту в рамках колегії ім. Теодора Хойса з 2006 р я почав працювати тренером неформальної освіти на міжнародних молодіжних зустрічах (Німеччина / Польща – Сибір). Для Фонду Stiftung DRJA я організовував проект по створенню співника для молоді з Росії та Німеччини «TOSCHTONADA». У співпраці з Центром Польсько-Російського Діалогу та Злагоди у Варшаві я координую проект польсько-російського молодіжного обміну «Пізнай сусіда – пізнай себе». У польсько-білорусько-українській програмі неформальної освіти молоді «Майстерня громадьської активності» я працюю фасилітатором і ментором.
Крім роботи з молоддю я займаюся візуальною творчістю – знімаю документальні фільми, проводжу майстер-класи з відео-зйомки, приймаю участь в проектах з усної історії. Документальні відео-проекти я знімав для Kreisau-Initiative e.V.,The German Federal Agency for Civic Education, MitOst e.V. Досвід работи і ефекти співпраці в даній сфері представлені на моєму сайті www.sergeylapshin.com
У місцевих громадських організаціях (Genius Loci, Pro Ethica, Fundacja Arteria) я займаюся роботою з локальним співтовариством і міжгенераційним діалогом, допомагаючи активізувати старше покоління і створюючи можливості для спілкування з іншими генераціями.
Основні напрямки діяльності: міжкультурна комунікація, медіаосвіта, проектний менеджмент, музична співпраця молоді і дорослих, просування волонтерських проектів, розвиток локального співтовариства, сталий розвиток суспільства.
У мене маленка, але дуже швидко зростаюча донька.