16593735_10211598423306637_101044587_o

“Інші” - це івент-агенція та команда івент-менеджерів, яка спеціалізується на організації цілісних холістичних просторів для освітніх та нетворкінгових заходах різного формату та розміру. Тренінги, конференції, форуми, виїзні школи, тім-білдінги чи навчальні сесії – для всіх цих заходів ми створюємо прості та складні логістичні рішення, знаходимо тренерів та експертів, беремо на себе піар та зовнішню комунікацію, а також підтримуємо наших замовників в створенні якісної пост-документації. В залежності від потреб та цілей заходу, “Інші” готові взяти на себе відповідальність за різні пакети послуг – від базової логістичної підтримки до широкого партнерства в ко-творінні ефективного навчального простору разом з Вами. Окремим напрямком нашої роботи є кризовий менеджмент заходів – якщо Ви вже почали організовувати захід, але в останній момент все пішло не так, дозвольте нашій кризовій команді спробувати врятувати Ваші навчальні чи нетворкінгові задуми.

“Інші” – це команда перфекціоністів в менеджменті освітніх заходів, які вкладають серце в розробку та організацію кожного заходу, в незалежності від його розміру чи бюджету. Це команда, яка виросла та зібрала свій досвід протягом кількарічної інтенсивної роботи в ГО “Інша Освіта” та яка направляє 50% від чистого прибутку івент-агентства на інновативні освітні програми цієї громадської організації. Таким чином, “Інші” – це ще й соціальне підприємництво, яке підтримує неформальні освітні програми для різних верств населення в Україні.

Нашими базовими цінностями в роботі є ефективність, сталість, індивідуальний підхід та інновативність.

  • Під ефективністю ми розуміємо оптимізацію Ваших витрат шляхом використання корпоративних знижок та перевірених місцевих підрядників, моделювання струнких логістичних процесів та креативних рішень для амбіційних ідей.
  • Для нас важлива екологічна сталість заходів, над якими ми працюємо, в рамках яких ми за можливості намагаємося виконувати наші стандарти до “зелених заходів”.
  • За своїм досвідом ми добре знаємо, що часто дуже важко “народити” ідею заходу – є загальне бачення, яке ніяк не хоче перетворюватися на чіткий план. Тому в рамках стартового івент-коучінгу ми з радістю допоможемо Вам зрозуміти, як саме має виглядати Ваш освітній захід.
  • Last but not least, “Інші” – це інновативний івент-менеджмент, який шукає нестандартних рішень та божевільно-реалістичних ідей для кожного окремого івенту.