Інтенсивна школа з фасилітації та тренерства – 5-денний навчальний захід від практиків у сфері тренерства, модерації, фасилітації та освіти дорослих. Школа розроблена для практиків і початківців, які прагнуть працювати на глибшому рівні та опанувати професію більш об’ємно.

Участь у школі є особливо цікавою та корисною для представників громадських організацій, HR-менеджерів, соціальних працівників, студентів психологічних та педагогічних факультетів, випускників програм і проектів “Іншої Освіти”, а також для викладачів та менеджерів, які прагнуть використовувати методи модерації та фасилітації в роботі з групами та у командах.

У програмі – орієнтованість на процес, секрети динаміки тренінгу, дизайн та методичний інструментарій для різних освітніх програм, індивідуальна та командна модерація, організація навчального простору, практика самостійного та командного проведення навчальних сесій  із використанням відео-фідбеку, компетенції та власний бренд тренера.

Школа проходить на «Хаті-Майстерні» у Карпатах , що дозволяє організувати навчальний простір відповідно до холістичного підходу, використовуючи мальовничі локації та можливості ближче познайомитися із місцевим колоритом.

Координація:

Тетяна Скляр

skliar@insha-osvita.org