Набір на програму медіаграмотності “Розумію” продовжено до 27 березня

Набір на програму медіаграмотності “Розумію” продовжено до 27 березня

Якщо ви розумієте важливість протистояння пропаганді та брехні в місцевому медіапросторі, розвитку своєї спільноти та постійного пошуку шляхів реалізації нових ідей, то маємо для програму повного порозуміння.

Програма медіаграмотності “Розумію” шукає лідерів та лідерок громад та локальних спільнот, які хочуть наповнювати медіа-простір своїх міст якісною та правдивою інформацією та створювати екологічне медійне середовище. Якщо ви представляєте громаду малого міста чи ОТГ та прагнете розвивати та поширювати медіаграмотность на Сході України через підтримку спільноти молодих креативних людей, що викривають хибну та маніпулятивну інформацію, рекомендуємо звернути увагу на цю програму.

Ми точно спрацюємося, якщо ви:

  • хочете розвивати культуру медіаграмотності в своїх містах;
  • хочете це залучити інших молодих активістів_ок своїх міст;
  • хочете змінити медіапростір свого міста та зменшити вплив пропаганди;
Програма “Розумію” поєднує в собі онлайн- та офлайн-заходи. На учасників програми чекатимуть:
– триденний офлайн медіатабір (9-11 квітня) з випрацювання інструментів медіаграмотності та критичного мислення;
– три онлайн-сесії (15, 22 та 29 квітня) для кращого розуміння контентотворення, сторітелінгу та вмінь ділитися своїми навичками медіаграмотності.
Протягом травня та червня учасники програми мають провести 2-4 воркшопи із підтримкою супервізорів для молоді своєї громади присвячених темі медіаграмотності, створення власного контенту та роботи в соціальних медіа. Витрати на проведення цих воркшопів учасникам буде компенсовано.
А 2 липня ми, звичайно, відсвяткуємо досягнуті успіхи та результати на онлайн-зустрічі.

До участі запрошуємо активну молодь (14-20 років) зі Сходу України, а саме Чернігівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Луганської та Донецької областей.

Більше деталей тут.

Усіх медіа-екологів запрошуємо зареєструватися за посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/WV9toECP
❕Дедлайн подачі заявок – 27 березня 2021

Програму реалізує ГО “Інша Освіта” в партнерстві з DW Deutsche Welle та за дружньої фінансової підтримки Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку.
Із запитаннями звертайтеся за адресою tateishvili@insha-osvita.org