Хата-Майстерня

Хата-Майстерня

Хата-Майстерня – це простір для цілісного розвитку, творчості та навчання, який має за ціль прихищати в своїх стінах холістичну освіту в її різних проявах та форматах. Це місце, яке допомагає розвиватись через спілкування з іншими, природою та самим собою. Ми прагнемо того, аби кожна людина, яка побувала на Хаті-Майстерні, поверталася додому (або в інше місце) з новим живим знанням, важливим досвідом та свіжою мотивацією для дій.

Хата-Майстерня – це люди. Це команда однодумців, пристрастю яких є приймати гостей (а особливо, групи гостей) та спільно з ними творити затишний та захищений простір, в якому чіткіше розуміються минулі досвіди та народжуються нові сміливі ідеї та візії. Саме тому ми запрошуємо вас бути в Хаті-Майстерні як вдома – тобто співтворити та співзахищати цей простір разом з нами.

Хата-Майстерня – це місце для особливих заходів. Це простір для творчих резиденцій, освітніх та культурних заходів, особливих нестандартних святкувань та вільного самовираження, де можна вільно думати, говорити та творити. Це простір, в якому можна одночасно бути з іншими, з собою та з природою.