CULTURAL BRIDGES: Підтримка діячок і дієвців культури південних регіонів України

CULTURAL BRIDGES: Підтримка діячок і дієвців культури південних регіонів України

Інша Освіта запускає проєкт для підтримки мисткинь і митців із фокусом на Миколаївську, Херсонську, Одеську й Запорізьку області.

Разом з Асортиментною кімнатою запрошуємо 10 мисткинь та митців зі згаданих регіонів на резиденцію в простір Хати-Майстерні. Художниці та художники відновлюватимуться, працюватимуть (якщо матимуть бажання) та обдумуватимуть свої мистецькі плани. Податися на резиденцію тут до 30 жовтня.

Натомість 10 мисткинь і митців з Івано-Франківська та області поїдуть до Одеси на три дні, аби ближче познайомитися із місцевим культурним контекстом та налагодити зв’язки з південними колегами та інституціями. Подати заявку можна до 19 жовтня.

Команда Стипендії імені Антонена Арто вже набрала 20 мисткинь та митців, що працюють з перформативним та театральним мистецтвом. Вони візьмуть участь у тижневому воркшопі з 30 жовтня до 4 листопада в Одесі. Там вони обміняються досвідом та ідеями із менторками та менторами. Крім того, учасниці та учасники зможуть подати свої концепції на стипендію. Принаймні 5 людей або команд отримають підтримку та зможуть реалізувати свої вистави у форматі work in progress у рідних містах. 

Також наші партнери з медіа/архіву post impreza оголосили набір на триденний візит для 10 культурних журналісток і журналістів з усієї України до Одеси. Там вони заглибляться в контекст і розповідатимуть про культурне життя півдня для широкої авдиторії. Подати заявку можна за посиланням до 22 жовтня.

Проєкт реалізовується у межах програми “Cultural Bridges: support of cultural figures from Southern regions of Ukraine”, який втілює Інша Освіта за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри в Україні» (UCBI). У партнерстві з Асортиментна кімната, post impreza, Стипендія імені Антонена Арто, Opera aperta.