Insha-Osvita-Organigram-2018

“Інша  Освіта” за формою – це громадська організація, яка працює над альтернативними освітніми розробками та займається менеджментом якості неформальної освіти задля того, аби таким чином зміцнювати все суспільство. Ми переконані, що демократичний інклюзивний простір для різних форм навчання не тільки допомагає кожному з нас розвиватися та добиватися більшого в житті. Завдяки різноманітному, цілісному та живому навчанню ми дозволяємо собі більше довіри (до себе та до інших) та більше та частіше об’єднуємося – задля посилення один одного та посилення наших громад.

Протягом 2016 року наша команда реалізувала шість освітніх програм, в яких взяли участь приблизно 800 дуже різних людей – різного віку, сфери діяльності, регіону походження. Спільно з партнерами та з нашим тренерським пулом ми втілили в життя освітні концепції близько 40 заходів, які проводились в різних куточках України, Білорусі, Польщі, Росії та Німеччини. Наша індивідуальна географічна мапа цього року особливо пульсувала навколо Івано-Франківська, Краматорська, Берліна та Києва – саме в цих містах ми залишили більше всього слідів (та свого серця), саме навколо цих громад ми центрували свою діяльність, саме туди ми хочемо повертатися знову в 2017 році.

Окрім роботи над постійними програмами, ми запустили цілу низку освітніх продуктів, ідеї яких ми вже давно виношували у себе в головах: пілотували регулярну інтенсивну школу фасилітації та тренерства, випустили посібник для тренерів неформальної освіти “Ідеї. Натхнення. Рішення”, оновили та надрукували новий наклад настільної гри з управління часом “Життя як проект”.

2016 рік дав старт новим партнерствам, заснованим на цінностями та спільному потязі до інновацій. Разом з ГО “Тепле місто” ми почали розробляти модель соціальної франшизи та ось-ось випробуємо її на кейсі заснування громадського ресторану “Urban Space 500”. Нас заворожила атмосфера на заводі “Промприлад” в Івано-Франківську та мотивувала ідея створити реплікабельну модель для його некомерційної ревіталізації. Над цим завданням ми сидимо спільно з ГО “Тепле місто”, Garage Gang, CANactions, MitOst e.V. та Ukrainian Business Development Platform вже с серпня 2016 року – та будемо продовжувати працювати над цим, поки ворота заводу не відкриються для освітніх та культурних заходів нового покоління.