«Culture Helps / Культура допомагає»: результати другого кола грантів на проєкти міжнародної співпраці

«Culture Helps / Культура допомагає»: результати другого кола грантів на проєкти міжнародної співпраці

Під час другого конкурсу грантів на проєкти міжнародної співпраці ми отримали 84 заявки. Незалежне журі обрало 10 партнерств, які отримають грантову та менторську підтримку. Також грантоотримувачки та грантоотримувачі долучаться до серії вебінарів про ментальне здоров’я в культурному секторі та офлайн-нетворкінгу.

Нагадуємо: програма грантів на проєкти міжнародної співпраці підтримує спільні проєкти двох або трьох організацій (хоча б одна — офіційно зареєстрована в країнах Креативної Європи). Грант до 40 000 євро можна витратити на воркшопи, мистецькі колаборації, навчальні програми, арттерапії для інтеграції людей в нові спільноти, що через війну вимушено переїхали в безпечніші регіони України або за кордон.

Вітаємо тих, чиї заявки набрали найбільшу кількість балів за результатами оцінювання:

Найближчим часом учасниці та учасники отримають мейли з подальшими кроками. Маєте запитання — пишіть нам на culturehelps@zusaculture.or або в чат Telegram.

«Culture Helps / Культура допомагає» — це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa(DE).