«Culture Helps / Культура допомагає»: результати третього кола грантів на проєкти міжнародної співпраці

«Culture Helps / Культура допомагає»: результати третього кола грантів на проєкти міжнародної співпраці

Програма грантів на проєкти міжнародної співпраці підтримує організації, які працюють з людьми, що були змушені переїхати до безпечніших регіонів України або країн Креативної Європи (усі країни-члени ЄС, а також деякі країни поза ЄС) через війну Росії проти України. Проєкти мають сприяти інтеграції людей в Україні чи за її межами у нові спільноти через культуру для підтримки діалогу та взаєморозуміння, а також пропонувати заходи спрямовані на поширення обізнаності щодо ментального здоров’я та його підтримки.

Під час третього конкурсу ми отримали 146 заявок. Незалежне журі відібрало 10 партнерств, які отримають грантову та менторську підтримку. Також грантоотримувачки та грантоотримувачі долучаться до серії вебінарів про ментальне здоров’я в культурному секторі та офлайн-нетворкінгу.

Вітаємо тих, чиї заявки набрали найбільшу кількість балів за результатами оцінювання:

«Culture Helps / Культура допомагає» — це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa(DE).