Підписка на щомісячний дайджест новин Іншої Освіти

Підписка на щомісячний дайджест новин Іншої Освіти

Кращого часу, аби підписатися на щомісячну розсилку Іншої Освіти годі й придумати. Зробити це в два кліки можна за цим посиланням.

У нас доволі багато проєктів та програм, а разом з ними – постів-анонсів, подій та інформації загалом. Інколи можна й загубитися.
Тому раз на місяць ми збираємо і структуруємо всю цю інформацію у лаконічний, демократичний та зрозумілий дайджест і надсилаємо вам.

Наші дайджести – не просто розсилка, а концентрація любові, легкості та ненав’язливості. Там ми розповідаємо про все, що не встигли сказати та про все, що ви могли пропустити. Але не тільки це! В кінці кожного дайджесту ми завше ділимося новинами з “внутрішньої кухні” – важкою працею наших тренерів та тренерок.

А ще в нас бувають ексклюзивні дайджести, де ми ділимося нашим досвідом, планами та переживаннями. Кажемо: “Не новини, а життя Іншої Освіти”. Як от у грудневому та квітневому  дайджестах.

Тож, запрошуємо долучитися до нашої розсилки!
Ми принципово не розсилаємо жодних інших матеріалів. Тільки дайджести, тільки хардкор. Крім того, ви можете в будь-який момент відписатися або написати нам ваші пропозиції, як зробити так, аби ви щомісяця з нетерпінням чекали на нашу розсилку. Ви собі уявити не можете, як ми любимо зворотній зв‘язок. Хоча, мабуть, можете.

Ну а тут можна ознайомитися з нашими останніми дайджестами і вирішити, чи хочете ви отримувати такі щомісяця:
https://bit.ly/2L38vMo
https://bit.ly/2MyEgxk
https://bit.ly/3qZhVb5