Підтримати Іншу Освіту

Підтримати Іншу Освіту

Нас можна підтримати!
Можна коментарем, можна лайком чи репостом, можна донейтом.

Інша Освіта – громадська організація, яка займається розробкою неформальних освітніх програм, працює з культурою та мистецтвом як формами колективного навчання та створює продуктивні та інклюзивні навчальні простори.

Наша діяльність доволі різноманітна. В рамках програми Студії живої історії ми працюємо з пам’яттю та публічною історією для консолідації спільнот малих міст, сіл та об’єднаних громад в Україні. Для розвитку локального сучасного мистецтва в Івано-Франківську ми заснували проєктний простір Асортиментна кімната. Ми також займаємось менеджментом спільноти випускників Creative Enterprise Ukraine та міжнародної спільноти Theodor-Heuss-Kolleg. Маємо власний продукт – Школи фасилітації, навчальні і освітні простори та займаємося соціальним підприємництвом. Саме завдяки цим та іншим нашим проєктам та просторам ми втілюємо нашу місію: повертаємо навчання в життя, святкуємо зміни та допомагаємо спільнотам стати самозарадними.

Для нас важливо створювати такий простір, в якому розвиток і трансформація – неминучі, а свобода і натхнення – невичерпні. Для того, аби ми могли надалі працювати над цим нам необхідна підтримка.
Для нас підтримка – це спосіб комунікації. Завдяки їй ми можемо говорити самі та чути, що про нас говорять інші. Адже підтримуючи нас, ви даєте розуміння, що наша діяльність – цінна та важлива і надихаєте продовжувати. Ваша підтримка допомагає нашим проєктам і програмам існувати та покращуватися, а ідеям та планам – ставати проєктами і програмами.

Підтримати нас можна:
◻️за допомогою сервісу WayForPay з будь-якої картки за посиланням: https://secure.wayforpay.com/button/b2b05fbec8078
◻️просто відсканувавши QR-код на зображенні нижче в додатку Приват24

Сума абсолютно не важлива. Ба більше, ви можете підтримати нас незалежно від вашого фінансового чи емоційного ресурсу – переглядами, коментарями, лайками та репостами на нашій сторінці у Facebook та YouTube-каналі.
Дякуємо!