Civil Match Forum

Civil Match Forum

Фінансування: Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини

Партнери: Goethe-Institut Ukraine, Wechange, EENCE – Eastern European Network for Citizenship Education та Digitizing Space

Тривалість: 22 – 26 вересня

Контакт: office@insha-osvita.org

Протягом 2020 року усі намагалися знайти відповіді на запитання, яким же є “new normal” у сфері міжнародної співпраці під час та після пандемії,  та, як перший глобальний карантин і закриті кордони впливатимуть на те, як ми співпрацюємо (та чи співпрацюємо взагалі) із закордонними партнерами. 

Civil Match Forum був  спробою знайти й дати відповідь на ці запитання. Це чотириденна подія для людино-орієнтованої зустрічі колег та однодумців, глибокі дискусії про міжнародну співпрацю в (пост)пандемічні часи та спільна робота над проєктною ідеєю. 

У Форумі взяли участь представники та представниці громадянського суспільства з 10 країн: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Франції, Німеччини, Молдови, Польщі, Росії та України. Протягом чотирьох днів вони генерували проєктні ідеї та розв’язувати питання міжнародної співпраці. Наприкінці форуму проводився пітчинг проєктів. 

Загалом, ми отримали 238 заявок на участь у форумі. Під час події відбулося 4 онлайн-лекції та 20 сесій з обміну досвіду. Учасники та учасниці долучилися до двох онлайн-вечірок та однієї театральної вистави, а діти — до двох супроводжуючих онлайн-воркшопів. 

У фінальному пітчі 3 проєкти-переможці отримали 3 тис. євро як перший внесок у свої бюджети:

  • «Симуляційні ігри для громадянської освіти». Онлайн та офлайн освітній проєкт, що надає бібліотекарям можливість використовувати нові методи в роботі з молоддю.
  • «Цифрова солідарність для соціальних змін». Серія колаборативних онлайн-заходів та «slow art» локальних подій для більшої солідарності та гостинності.
  • Гібридний формат культурно-освітнього хабу «MOCI: Mobile Open Culture and Innovation».