Візити до України для міжнародних культурних діячок та діячів

Візити до України для міжнародних культурних діячок та діячів

Повномасштабна війна Росії проти України вплинула на гуманітарну, соціальну, культурну, мистецьку, екологічну та інші сфери. З часом цей вплив стає тільки глибше та незворотніше. Навіть після перемоги Україні треба час для відновлення та відбудови.

Ми розуміємо, що повністю безпечного простору в нинішніх умовах в країні немає. Але ми хочемо створити можливості для міжнародного мистецького обміну та двосторонньої циркуляції ідей та досвіду навіть у таких складних умовах. Цей проєкт є наміром побачити та спробувати зрозуміти, як війна впливає на сучасну людину, митця та мистецьку інституцію зокрема, як вона змінює суспільство, пріоритети та ролі.

Ми запросили перформерок/ів, журналісток/ів незалежних медіа, культурних менеджерок/ів, критикинь/ів та кураторок/ів, мисткинь та митців, що працюють з візуальним мистецтвом, з Німеччини, Австрії, Франції, Італії та Іспанії. Кожна група складається з 6 професіоналок та професіоналів з фокусної галузі. 

Календар і теми візитів на 2023 рік:

  • 18-24 вересня для перформерок та перформерів;
  • 9-15 жовтня для мисткинь та митців, що працюють з візуальним мистецтвом (у тому числі фотографія);
  • 16-22 жовтня для представниць та представників незалежних мистецьких/культурних медіа;
  • 6-12 листопада для культурних критикинь, критиків, кураторок та кураторів;
  • 13-19 листопада для культурних менеджерок, менеджерів, арт-продюсерок та арт-продюсерів.

Протягом тижня культурні діячки та діячі братимуть участь у панельних дискусіях, демонстраціях власних проєктів (на які можна буде реєструватися у наших соціальних мережах!) та поїздках на деокуповані території Київської та Чернігівської областей.

У межах проєкту також відбудеться низка нетворкінгів у Києві в Urban Space 500. На них українські культурні професіоналки та професіонали зустрінуться з європейськими колегами та обговорять фокусні теми.

Можливі нетворкінги для відвідування:

  • 19 вересня — з фокусом на перформативне мистецтво;
  • 11 жовтня — з фокусом на візуальне мистецтво;
  • 18 жовтня — з фокусом на незалежні медіа;
  • 8 листопада — з фокусом на критику в сучасному мистецтві. Критикині/и та кураторки/и сучасного мистецтва;
  • 15 листопада — З фокусом на культурний менеджмент та продюсування.

Реєстрація на нетворкінги за посиланням.

Проєкт реалізовується Іншою Освітою у партнерстві з Prague Civil Society Centre, Асортиментною кімнатою, post impreza і proto produkciia.