Школа фінансів для менеджер_ок культурних проєктів

Школа фінансів для менеджер_ок культурних проєктів

Робота з фінансами, паперами та звітам — це те, чого завжди хочеться менше у своєму житті. Проте без цього не обходиться жоден проєкт. Залишається лише опанувати цю сферу, знайти відповіді на питання, які цікавлять, та зрозуміти як краще організувати фінансовий менеджмент. Ми знаємо як важко налагоджувати фінансовий менеджмент та вести документацію, ми знаємо як добре отримувати додаткове фінансування для проєктів в культурі, ми маємо досвід менеджменту різноманітних проєктів. Саме тому запускаємо цю школу.
Як зробити мистецькі проєкти інституційно сталими? Як зробити співпрацю команди культурного проєкту із потенційними грантодавцями послідовною та логічною, а комунікацію прозорою та впевненою? Як слідкувати за хронологічною послідовністю виконання проєкту та документообігу, та мінімізувати ризики при реалізації культурно-мистецьких ініціатив?
Ця школа для вас, якщо ви хотіли б отримувати гранти, але не до кінця розумієте чи справитесь з фінансовою частиною. Або якщо ви керуєте маленькими і великими проєктами, але ще й досі не до кінця розумієте як краще налагодити роботу з фінансами. Ми будемо концентруватися на прикладах зі сфери культурних проєктів, проте зміст школи буде корисний людям, які працюють в сфері неприбуткових проєктів.
Школа буде корисною для тих, хто хоче:
  • Навчитись планувати бюджет та враховувати різні витрати перед стартом проєкту.
  • Розуміти базові принципи формування таких документів як: договір, рахунок, акт виконаних робіт, видаткова накладна.
  • Зрозуміти як налагодити фінансовий менеджмент ефективно та зрозуміти що саме це означає.
Школа складатиметься з трьох частин: онлайн-зустрічей по 2,5 години:
1. Планування бюджету та витрат проєкту.
2. Юридичні форми та фінансова документація. ФОП, ТОВ, ГО та БФ.
3. Налагодження фінансового менеджменту: ролі та функції людей в команді.
Вартість складає 2500 грн при умові оплати до 14.03 2021 року за тарифним планом “Ранні пташки”. З 15.03 вартість за тарифом “Стандарт” — 3000 грн. Це 833/1000 грн на сесію, що передбачає навчальну програму, супровід двох тренерок. А ще — ця програма та простір зроблені з любов’ю до теми фасилітації та з безкомпромісною орієнтацію на якість, що не вимірюється матеріальним відповідником.
???? Зареєструватися: https://inshaosvita.typeform.com/to/doxlQlCS
???? Оплатити за тарифом “Ранніх пташок”: https://secure.wayforpay.com/button/b5881eef25711
Програму розробила тренерська група Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструє Агенція INSHI / ІНШІ.
За всіма додатковими питаннями звертайтеся до INSHI / ІНШІ на сторінку Фейсбук.
ІНШІ — соціально відповідальний бізнес, що був створений командою ГО “Інша Освіта”, який віддає 50% прибутку на розвиток діяльності ГО “Інша Освіта”.