Tandem оголошує набір учасників та учасниць на міжнародну програму обміну Академія Tandem Ukraine.
Що таке Академія Tandem Ukraine?
Академія Tandem Ukraine – це можливість для представників/ць українських ініціатив та організацій випробувати та проаналізувати власну організаційну спроможність побудови міжкультурних або міжсекторних партнерств.
Фокусом програми є знайомство з інструментами та методами, а також базовими аспектами міжнародної співпраці, напрацьованими протягом існування програми Tandem Ukraine. Академія матиме формат чотириденного тренінгу, що відбудеться 22 – 25 листопада в Харкові.
Ми будемо особливо раді учасникам та учасницями з організацій:
-з відсутнім або дуже малим досвідом міжнародної співпраці;
-з регіонів, проте також розглядатимемо заявки з великих міст;
-зацікавлених у міжсекторних партнерствах в сфері культури.
Подати заявку можна до 18. 10. 2018 за посиланням.
Що таке програма Tandem Ukraine?
Tandem Ukraine це міжнародна програма обміну, в рамках якої менеджери культури з України та інших європейських країн мають змогу створити творчий тандем, обмінятися практиками та налагодити довготривале партнерство.
Після трьох раундів програми вже сформувалась мережа з понад 30 українських організацій, які готові ділитись та інтегрувати набуті знання та досвід локально, чому власне і сприятиме Академії Tandem Ukraine.
Чого очікувати від Академії Tandem Ukraine?
Участь в Академії дозволить дізнатися більше про свою організацію та спільноту, ідентифікувати ресурси та потреби у щоденній роботі. Академія – це платформа для співтворення та мережування, нагода познайомитися з практиками культури із України та проаналізувати виклики та можливості міжнародної співпраці. Окремі елементи програми відбуватимуться англійською.
Учасники та учасниці Академії можуть подаватися на наступний раунд програми Tandem Ukraine навесні 2019 року на умовах загального конкурсу, проте це не є обов’язковою умовою участі в Академії.
Вам варто надіслати заявку на Академію Tandem Ukraine, якщо ви:
- працюєте у сфері культури, або прагнете реалізовувати проєкти у цій сфері;
- представляєте громадську або державну організацію, креативний старт-ап, або ж ініціативну команду, яка вже має досвід реалізації спільного проєкту;
- володієте актуальним практичним досвідом в сфері менеджменту проєктів;
- володієте англійською мовою на розмовному рівні, або ж маєте в команді людей, які можуть вам у цьому допомоги;
- мотивовані розширювати міжнародну мережу партнерів, але потребуєте додаткової підтримки.
Якщо коротко, то програма пропонує:
- інструменти та методологію, розроблені міжнародними експертами на теми організаційного розвитку, організаційної культури та міжнародної співпраці, представлені під час чотириденного тренінгу;
- менторську підтримку від команди, випускників та учасників мережі Tandem Ukraine (за бажанням);
- навчальні поїздки для обміну досвідом з випускниками та учасниками мережі Tandem (за бажанням);
- обмін досвідом з колегами / обмін на рівних;
- участь у розширеній мережі Tandem, яка об’єднує понад 320менеджерів культури, з більш ніж 160 міст та 35 країн Європи та Північної Африки.Організатори відшкодовують витрати на проїзд, забезпечують харчування та проживання під час Академії Tandem Ukraine та подальших навчальних візитів.Як подати заявку?Онлайн заявку можна знайти за цим посиланням.
Останній термін подачі заявок на Академію – 10 жовтня 2018 року (23:59 за Центральноєвропейським часом). До участі в Академії, що відбудеться 22 – 25 листопада в Харкові, ми зможемо запросити близько 20 людей.Заповнення аплікаційної заявки є першим етапом практичної підготовки до участі в міжнародних програмах. Під час Академії у вас буде можливість проаналізувати якість написаної заявки, для того щоб удосконалити презентацію особистої та організаційної мотивації в подальшій роботі.Контакти:kotska@mitost.org
Слідкуйте за Tandem у Фейсбук та на офіційному сайті, де можна ознайомитися з програмою.Tandem Ukraine is an initiative of MitOst e.V and European Cultural Foundation. Programme is implemented by MitOst and “Insha Osvita” in the framework of “Dialogue for Change” and supported by Federal Foreign Office of Germany.