Триває набір на Школи фасилітації

Триває набір на Школи фасилітації

Продовжуємо програму шкіл фасилітації, які вже традиційно пройдуть у Хаті-Майстерні в Карпатах:

1-5 травня – Школа фасилітації навчальних форматів
10-13 липня – Школа організаційного розвитку
18-22 вересня – Школа фасилітації прийняття рішень

Відповідно до компетентнісної моделі наших навчальних продуктів та програм, на цих Школах ми пропонуємо прокачати саме такі вміння і навички:

  • “Навчати інших” – Школа фасилітації навчальних форматів (1-5 травня). Ця школа буде корисною для всіх, хто організовує / проводить / супроводжує процеси навчання інших людей. Це школа для викладачів_ок, едукаторів_ок, тренерів_ок, фасилітаторів_ок, спеціалістів_ок з корпоративного навчання в відділах НR, для засновників_ць освітніх продуктів та закладів, а також для тих, хто ніколи не пробували себе в тренерстві та фасилітації, але мають бажання ближче познайомитися з цією професією.
  • “Вибудовувати команди та організації” – Школа організаційного розвитку (10-13 липня). Ця школа буде корисною для всіх, хто організовує / вибудовує / координує організації та команди – для засновників_ць організацій, соціальних підприємництв та стартапів, для директорів_ок, стратегічних директорів та директорок з розвитку, для HR-спеціалістів_ок, тощо. Ця школа є також безпечним простором для тих, хто лише готується до того, аби в майбутньому відповідати за стратегічний розвиток організації та хоче дізнатися про те, як функціонує її організм. На цій школі ми концентруватимемось на горизонтальних форматах організацій та партиципативних організаційних процесах.
  • “Працювати з іншими” – Школа фасилітації прийняття рішень (18-22 вересня). Ця школа буде корисною для всіх, хто організовує / проводить / супроводжує процеси колективного формування рішення – чи то всередині команди, чи то з залученням зовнішніх стейкхолдерів. Фундаментом школи стануть підходи та теорії з поля динаміки груп та динаміки групового прийняття рішень, а також інструментарій модерації обговорень в малих та великих групах. Окремими пунктами ми розглядатимемо, як працює менеджмент стейкхолдерів та будується й закріплюється спільне життєздатне рішення.
В рамках кожної зі шкіл забезпечимо:
  • проживання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня, триразове харчування і кава-паузи;
  • насичену програму з балансом теоретичних блоків у інтерактивній формі та практичних сесій з низкою кейсів;
  • можливість практики з глибоким зворотнім зв’язком;
  • документацію та пакет матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи;
  • сприятливу для навчання атмосферу в просторі Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря і прогулянки на Сокільський хребет включені).
Програми шкіл, умови участі та реєстрації – за відповідними посиланнями