Запрошуємо на Школу форумів

Запрошуємо на Школу форумів

Скільки форумів ви вже відвідали? Які з них вам запам’ятались найбільше? А скільки форумів ви організували самостійно?

Якщо ви маєте бажання і потребу не лише відвідувати, але й проводити форуми, фестивалі та інші події для великої аудиторії, запрошуємо на навчання:

Ці школи для всіх, хто долучений до організації та проведення форумів, (не)конференцій та інших подій для великих груп. Ці школи для тих, хто працює над комплексними подіями та шукає практичних інструментів для роботи з темою, учасниками та учасницями, потребами та вимогами світу. Ці школи для організаторів та організаторок, фасилітаторів та фасилітаторок, експертів та ескперток, та ця школа розроблена на основі публікації “Форум для людей: місце зустрічі людей та сенсів”.

Ми використовуємо слово “форум” в широкому значенні та розуміємо під ним заходи з великою кількістю учасників і учасниць, ціллю яких є обговорити певну тему чи проблематику. Тобто, це можуть бути конференції та неконференції, освітні фестивалі, великі стратегічні зустрічі та, власне, форуми. Форум – це місце зустрічі людей та сенсів у рамках певного тематичного поля. Форум – це організований перетин людей у часі, території та сенсах. Форум – це певний простір, упорядкований так, щоб уможливити співдію між його учасницями та учасниками.

Кажуть, якщо звести в одному місті хороших людей, то трапляється магія. Ми не плануємо йти в алхімію, але у нас є чим поділитися – як з поля теоретичних рамкових підходів, так і з набору практичних конкретних лайфхаків. Інша Освіта за останні 4 роки провела 9 міжнароджних форумів, збираючи декілька разів на рік професіоналів та професіоналок в сфері освіти та культури. Тематичні фокуси цих форумів відрізняються, але основною лінією кожного заходу був розвиток ціннісних партнерств та формування культури конкуперації (coopetition).

Нашою улюбленою метафорою форуму є привал. Нашою улюбленою цитатою про форум є те, що форум – це не складно, але це комплексно. Ми вважаємо, що жоден форум не має відбуватись без інтегрованих в програму культурно-мистецьких подій. Ми впевнені, що навчання відбувається не тільки на когнітивному рівні.

Які теми та питання включає школа:
▪️ Що таке форум? Класифікація форумів.
▪️ Цей буремний та комплексний світ. Як враховувати комплексні потреби людей та системно інтегрувати їх у програмі форуму?
▪️ Різноманіття, coopetition, networking.
▪️ Ефективна робота з великими групами. Вертикальні та горизонтальні формати. Робота з експертизою. Робота з потенціалом групи. Як та чому проводити рефлексію в великих групах та що таке harvesting?
▪️ Публічні події в рамках форуму та їх інтеграція.
▪️ Мистецькі події у програмі форуму.
▪️ Ролі та команда: Хто є хто в форумі та скільки людей потрібно для якісної роботи з комплексністю?
▪️ Місце проведення форуму та place making: На що зважати, крім стільців, канцелярки та проекторів?

Для резервації свого місця на Школі у Карпатах потрібно:

▪️ заповнити реєстраційну форму за посиланням – https://inshaosvita.typeform.com/to/JDBScg
▪️ сплатити організаційний внесок в розмірі 700 грн. – https://secure.wayforpay.com/button/b74a8fb12378b
Для резервації свого місця на Школі у Києві потрібно:

▪️ зареєструватися за цим лінком – https://inshaosvita.typeform.com/to/Hm0zxQ
▪️ сплатити 700 грн. – гарантоване бронювання місця – https://secure.wayforpay.com/button/b74a8fb12378b
▪️ або відразу повну вартість школи за тарифом “early bird” (до 1 травня) в розмірі 2 900 грн. – https://secure.wayforpay.com/button/b65230451a0f0

Після 1 травня вартість Школи форумів у Києві становитиме 3 500 грн.

З додатковими питаннями, будь ласка, звертайтеся за мейлом info@inshi.in.ua