Змайструвати позитивні зміни в місті за 72 години
![Змайструвати позитивні зміни в місті за 72 години](https://insha-osvita.org/wp-content/uploads/2020/12/FM-in-72-hours1-212x300-1.jpg)
Документація експрес-майстерні “Змайструємо позитивні зміни в місті за 72 години”, яка була створена координаційною командою програми “Франківська майстерня”. В цій публікації викладені основні принципи та методи, за якими працює програма, і показано, як можна масштабувати їх на менші спільноти та перенести довгостроковий досвід програми у більш точкові ситуації.