Запрошуємо до участі у Форумі розвитку громад “Сила Села / Rural Rules 2019″

Запрошуємо до участі у Форумі розвитку громад “Сила Села / Rural Rules 2019″

Запрошуємо до участі у форумі всіх, хто має досвід реалізації програм розвитку сільських місцевостей: освітніх мультиплікаторів_ць, представників_ць державних та недержавних інституцій, бізнесу та корпоративних фондів, випускниць_ків програм неформальної освіти, керівництво сільських громад, тощо.

Протягом останніх років багато організацій в Україні та сусідніх країнах посилили роботу з сільськими громадами. І це не випадково, адже децентралізація та розвиток локальних спільнот дуже на часі у Східній та Центральній Європі. Причиною тому є необхідність гармонізації економічного, культурного та освітнього розвитку різних територій.

Тож, як можна розвивати село за допомогою низових ініціатив та власних сил громад? Які хороші практики розвитку та анімації сільських громад вже успішно працюють в Україні, Молдові, Польщі та Білорусі? Як поєднати зусилля держави, громадських організацій та соціально відповідального бізнесу для ефективнішого розвитку сільських територій?

MitOst e.V. (Берлін, Німеччина), Інша Освіта (Україна), Молода Черкащина(Україна) та EcoVisio (Молдова) запрошують до обміну думками з цих та інших питань в рамках форуму Сила села 2019 / Rural Rules 2019. Форум задумано як майданчик для узагальнення міжнародного досвіду з розвитку сільських громад за допомогою низових освітніх та культурних ініціатив. Зокрема, будуть презентовані програми розвитку сільських місцевостей через неформальну громадську освіту Майстерня сільських ініціатив(Україна), VioskaLab (Білорусь) та HAI Club (Молодова).

Центральні заходи форуму відбудуться 10 та 11 липня, а саме:

10 липня – “Rural Festival – Сільський фестиваль” з презентаціями та майстер-класами від випускників програм неформальної освіти та змога побачити, яких змін у громадах можна досягти завдяки їм.

11 липня – публічна подіумна дискусія на тему “Розвиток сільських територій силами різних провайдерів: Формула синергії” за участі представників державних програм, бізнесу та міжнародних фондів.

11-12 липня також відбуватиметься робота в тематичних кластерах на теми “Освітні програми на селі”, “Партисипативні практики та анімація сільських громад”, “Сталий розвиток”.

Як взяти участь у Форумі?

Кількість учасників Форуму обмежена. Тому просимо вас заповнити аплікаційну форму з вашими даними, досвідом роботи та мотивацією до участі у Форумі до 10 червня 2019 року (включно).

До 15 червня ми повідомимо вас про результати конкурсу.

Дорожні витрати, проживання та харчування учасників будуть відшкодовані організаторами. Організаційний внесок для відібраних учасників та учасниць дорівнює 300 грн.

У разі, якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зверніться до координаторок Форуму Іванни Чупак  за адресою: chupak@insha-osvita.orgабо телефоном 050-437-79-30, Вікторії Феофілової за адресою: feofilova.vk@gmail.com або телефоном 063-623-88-72.

Форум проводиться за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду ім. Роберта Боша в рамках програми “Діалог заради змін”.