Це не тільки про музику

Це не тільки про музику

Фінансування: Український культурний фонд

Партнери: агенція proto produkciia (на момент реалізації проєкту мала назву — агенція INSHI / ІНШІ)

Тривалість: червень — жовтень 2020

Бюджет: 465 603 гривень

Координаторка: Альона Каравай

Контакт: office@insha-osvita.org 

Коли обираємо плейлист на вечір, йдемо на живий концерт, або носимо футболку з назвою улюбленого гурту — це не тільки про музику.

«Це не тільки про музику» — проєкт, що виник з любові працювати за екосистемним підходом та заряджати спільноти на динамічне навчання й горизонтальні зв’язки. Він був спрямований на розвиток не мейнстримової української музики для музикантів, музиканток, культурних менеджерів та менеджерок.

Зокрема, в цьому проєкті ми відповідаємо на запитання пов’язані з  екосистемою, у якій функціонує музика:  чи достатньо є різноманітних гравців, чи є відкритість до нових ідей, чи існує стійкий контакт з аудиторією? 

У межах проєкту було реалізовано:

  • Три онлайн-події для музичних менеджерів та менеджерок: «Техніка безпеки та домедична допомога на концерті чи рейві», «Гендерний вимір безпеки концерту/рейву» та «Екологічний слід концерту чи рейву»;
  • Інформаційну кампанію: створено серію спеціальних медіаматеріалів про грошовий зворотний зв’язок і зібрано історії українських музикантів та музиканток;
  • Два онлайн-концерти, у яких узяли участь 9 не мейнстримних українських музикантів: Ігор Цимбровський, Мар’яна Клочко, Маша Кашина, NFNR, SNIANOBAND, ФНР, Ghost Cities, Natasha Pirogova, ФРН, Straytones та Pree Tone. Дивіться записи концертів за посиланнями: https://cutt.ly/B7MGpRM, https://cutt.ly/G7MGlbJ ;
  • Чотири артист-токи з виконавцями;
  • Чотири чек-листи з екологічних наслідків концертів, гендерної та пожежної безпеки, а також домедичної допомоги для тих, хто організовує (онлайн) концерти та рейви. 

Спікери «Це не тільки про музику» говорили про екологічний слід музичних фестивалів, гендерний вимір безпеки музичних подій та про здатність надавати невідкладну домедичну допомогу під час великих заходів. Основним фокусом стали вічні виклики музикантів та музиканток: пошук нових шляхів для монетизації творчості, побудови якісної комунікації зі слухачами та особисті історії виконавців. Подивитися запис всіх лекцій можна за посиланням.

Ми хотіли надихнути улюблених музикантів на зміни так, як їхня творчість надихає на зміни нас.

Проєкт «Це не тільки про музику» реалізовано Іншою Освітою в партнерстві з агенцією proto produkciia (на момент реалізації проєкту INSHI / ІНШІ) та за підтримки Українського культурного фонду.