Creative Enterprise Ukraine

Creative Enterprise Ukraine

Фінансування: House of Europe

Партнери: British Council

Тривалість: жовтень 2019 — вересень 2022

Бюджет: 

Координатор: Ольга Дятел

Контакт: diatel@inshaosvita.org 

«Creative Enterprise Ukraine» — це навчальна програма для підприємців та підприємниць, що починають працювати у сфері креативних індустрій. Програма підтримує у запуску та просуванні власного бізнесу. «Creative Enterprise Ukraine» створена Британською Радою та британською агенцією з інновацій Nesta у 2015 році. З 2019 реалізується за підтримки House of Europe. Упродовж 2019-2022 Інша Освіта є організаційним партнером програми: організовуємо активності та працюємо зі спільнотою випускників та випускниць.

За весь період реалізації програми Британська Рада провела 37 тренінгів Creative Enterprise Ukraine. Серед них 33 офлайн тренінги тривалістю по 3 дні та 4 онлайн тренінги тривалістю по 7 днів. Було залучено 775 підприємців та підприємниць початківців з різних міст України. Випускники та випускниці отримували можливості у вигляді менторського супроводу, стратегічних сесій, проєктних груп та експрес-консультацій: 

  • 61 випускник і випускниця отримали індивідуальну підтримку ментора.
  • Було проведено 24 групові стратегічні сесії. 
  • У проєктних групах взяли участь 23 випускники та випускниці. 

Також ми активно розвивали спільноту випускників та випускниць освітньої програми Creative Enterprise Ukraine. Проводили оффлайн-нетворкінгові події, а також активно залучали діджитальні форми взаємодії — запустили Телеграм-канал, інформували спільноту через щоквартальний дайджест новин.

Радимо зазирнути на сайт https://ukrainecreatives.education/, анонсований British Council Ukraine у рамках програми House of Europe. Це відкритий архів корисних матеріалів для менеджерів і менеджерок сектору культури та креативних індустрій. 

За посиланням https://www.britishcouncil.org.ua/sites/default/files/ceu_final_report.pdf можна дізнатися про результати програми «Creative Enterprise Ukraine» за весь час існування від Британської Ради.