Діалог заради майбутнього

Діалог заради майбутнього

Три роки поспіль німецька організація Wechange надавала міжнародним громадським організаціям простір для нетворкінгу, обговорень та створення нових ідей. У 2020 році вони запросили всіх бажаючих на Networking conference «Dialogue for the Future 2020» — міжнародний форум для обміну ідеями між членами та членкинями змінотворчих громадських організацій. З 27 до 30 вересня змінотворці з Німеччини, Франції, Польщі, країн Східного партнерства ЄС (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) та росії зустрілися на онлайн-події для того, щоб налагодити нові зв’язки, побрейнштормити, поділитися інноваційними проєктами та розпочати успішну міжнародну співпрацю.

Під час серії семінарів та воркшопів говорили про інноваційні громадські простори, ефективну онлайн-колаборацію в ГО, безпеку даних, свідоме споживання, енергоефективність та діджиталізацію. І, традиційно, на завершення конференції учасники представили свої проєктні пітчі. По-справжньому — змінотворчі проєктні пітчі.

У програмі взяли участь 16 модераторів, 10 спікерів та 217 учасників та учасниць.

Серед партнерів: Wechange, Civil Society Cooperation, Federal Foreign Office, Bundeszentrale für politische Bildung, Goethe-Institut Ukraine, EENCE — Eastern European Network for Citizenship Education.