Промприлад

Промприлад

Партнери: Платформа «Тепле Місто», MitOst e.V., Pact Ukraine, Агенція «Art Management», Львівська бізнес-школа, «Київський діалог», Garage Gang, CANactions, Ukrainian Business Development Platform

Тривалість: 2016-2018 роки

Контакт: office@insha-osvita.org

Промприлад.Реновація — це мультифункціональна платформа на території заводу «Промприлад», яка об’єднала елементи альтернативних форм навчання, культурних практик соціально відповідального бізнесу та урбаністичної лабораторії. Цей проєкт перетворив (пост)індустріальний простір на майданчик для апробації, поширення знань та обміну досвідом між фахівцями, спільнотами й компаніями під час форумів, воркшопів та освітніх подій, що відбувалися на території «Промприладу».

Прочитати дослідження «Промприлад. Точка відліку» про історію заводу можна за посиланням.

Інша Освіта та Промприлад

Інша Освіта була стратегічним партнером проєкту з 2016 року: супроводжувала розроблення моделі проєкту та пропонувала стратегії для освітнього та культурного складників. Також відбулася низка досліджень під час підготовки та запуску проєкту.

А у 2018 році відкрився пілотний поверх «Промприлад.Реновація» загальною площею орієнтовно 2 500 м². На ньому Інша Освіта відповідала за запуск та наповнення двох просторів (галерея «Асортиментна кімната» та центр неформальної технічної та ІТ-освіти «Робоклуб»).

У листопаді 2018 року Інша Освіта перестала бути стратегічним партнером проєкту..

Слідкувати за новинами «Промприлад.Реновація» можна на сторінці у Facebook.