UrbanSpace 500

UrbanSpace 500

Моделювання: UrbanSpace 500

Місто: Київ

Партнери: БФ “Тепле місто”

Цього року ми моделювали не тільки формати ревіталізації пост-індустріальних зон в освітні простори, але й працювали над сенсовними засадами та юридичними тонкощами соціальної фрашизи. Першим кейсом для втілення цієї моделі стане громадський ресторан Urban Space 500, який буде відкрито в Києві в 2017 році за прототипом успішного Urban Space 100.

Urban Space 500 поєднуватиме концепції ресторану з форматом вільного майданчика для міських заходів та радіостудією Urban Space Radio. Але найголовніше, що ресторан буде засновано 500 соціальними інвесторами, а 70% доходу ресторану буде реінвестуватися в міські (в тому числі, освітні) проекти. Таким чином, Urban Space 500 — це соціальне підприємство, громадський ресторан, фонд для міських проектів, спільнота соціальних інвесторів та майданчик для зустрічі різних людей та ідей. Це інновативний проект на перетині розвитку спільноти, громадянського активізму та соціально відповідального бізнесу.

Протягом 2016 року спільно з партнерами ми розробляли модель соціальної франшизи, готувати юридичну основу, а також готували початок краудфандингової кампанії по пошуку соціальних інвесторів. Ще протягом непублічної фази в список потенційних соціальних інвесторів проекту записалося біля 20 осіб. Офіційний публічний старт проекту та кампанії заплановано на початок 2017 року.