Фаховий обмін з тренерською групою Іншої Освіти

Фаховий обмін з тренерською групою Іншої Освіти

 

Тренерська група “Іншої Освіти” запрошує до peer to peer обміну в фасилітації.

 

Тренерська група “Інша Освіта” – фахова спільнота, що поділяє пристрасть до неформальної освіти, фасилітації та організації якісного навчального простору. Ми працюємо та постійно ростемо з 2008 року. Цінуємо горизонтальне навчання, різноманіття, гнучкість та холістичність. За більш ніж 10 років роботи ми сформували групу з 40 людей з України, Польщі та Білорусі, заглибились у фасилітацію, холістичну та неформальну освіту, опрацювали різні формати фасилітованої взаємодії – від зустрічей команд до великих форумів, онлайн та офлайн. Про теми, з якими ми найбільше працюємо можна прочитати тут.

 

З кожним роком ми розширюємо наші горизонти – маємо регулярний обмін в групі для розвитку навичок, ділимося баченням щодо контексту, в якому перебуваємо та шукаємо, як ми можемо допомогти людям, командам та спільнотам краще адаптуватися до нових умов світу. Щороку ми проводимо річну навчальну програму для фасилітаторів та фасилітаторок тренерської групи “Інша Освіта”, в результаті якої до нашої команди долучаються нові фасилітатори та фасилітаторки. А для тих, хто вже вже протягом певного часу працює як тренер_ка або фасилітатор_ка і маєте потребу в синхронізації з колегами ми організовуємо щорічний фаховий обмін!

 

Програма фахового обміну триватиме один рік, здійснюватиметься на засадах власної ініціативи та відповідальності. Учасники інвестують в неї свій час, навички, знання, отримують доступ до знань та навичок колег.   Взаємне горизонтальне навчання допоможе розвиватись швидше та реагувати на зміни, які постійно відбуваються в нашому комплексному світі.

Програма фахового обміну передбачає 10 зустрічей в сталій команді впродовж року – з лютого 2021 по лютий 2022 року. Мета зустрічей – обмін різними перспективами, підходами, пошук рішень для  складних ситуацій та підтримка у професійному розвитку. Формат та теми зустрічей ми підбираємо відповідно до потреб учасників та учасниць обміну. Від них же очікуємо готовності до зустрічей в онлайн-форматі, бажання ділитися власними практиками та ініціативності промодерувати одну із  зустрічей.

Детальну інформацію про фаховий обмін Іншої Освіти можете знайти тут.

 

Якщо маєте бажання разом шукати формати для професійної співпраці, зголошуйтеся за посиланням до 5 лютого 2021 року.

 

Відповіді на всі запитання можна знайти за адресою skliar@insha.osvita.org.

 

Більше про організацію можна дізнатися тут. Тренерська група є однією з трьох спільнот Іншої Освіти та входить до міжнародного пулу фасилітаторів Колегіуму ім.Теодора Гойса.

 

З нетерпінням чекаємо на ваші заявки!