Менеджмент спільноти Колегіуму ім.Теодора Гойса

Менеджмент спільноти Колегіуму ім.Теодора Гойса

Інша Освіта була заснована командою, що сформувалася в 2008 році завдяки міжнародній програмі Колегіум ім.Теодора Гойса, яка втілювалась німецькою спілкою MitOst e.V. за підтримки Фонду Роберта Боша.

Колегіум ім. Теодора Гойса – спільнота, яка налічує 220 фасилітаторів і фасилітаторок, координаторів та координаторок програм розвитку громадянського суспільства. Програми активно функціонують в 24 країнах та втілюють 21 освітню програму: локального, національного або міжнародного рівня. Саме приналежність до цієї міжнародної мережі дала Іншій Освіті змогу розробляти та втілювати інновації в сфері неформальної освіти, а також отримувати щорічне навчання тренерського пулу. 

Зараз спільнота людей Колегіуму ім. Теодора Гойса, яка сформувалась за роки існування проєкту та мала регулярну фінансову підтримку, трансформується в спільноту, яка має самостійно забезпечувати власне функціонування та менеджмент. Відповідальність за подальший розвиток та менеджмент спільноти взяли на себе три організації: 

  • ГО “Інша Освіта” (Україна), 
  • BLGU (Сербія), 
  • MitOst e.V. (Німеччина). 

Інша Освіта взяла на себе функцію хосту спільноти та відповідальність за комунікацію, пошук ресурсів, адміністрування та організацію обміну щодо важливих для спільноти тем.