Vidnova Fellowship Ukraine

Vidnova Fellowship Ukraine

Фінансування: Mitost e.V. й SAP Ukraine, Robert Bosch Stiftung
Партнери: MitOst e.V й SAP Ukraine, Robert Bosch Stiftung, Commit e.V.
Тривалість: серпень 2022 –  січень 2024 (з можливістю пролонгації)
Координаторка: Сінькевич Юлія, Ольга Логвиновська, Юлія Аленіна, Юлія Непик
Контакт: vidnova_fellowship_ukraine@insha-osvita.org

Vidnova Fellowship Ukraine — це програма стипендійної підтримки людей, які були вимушені виїхати за кордон після російської повномасштабного вторгнення, проте повернулись в Україну, аби продовжити тут свою культурну, медійну, екологічну, освітню чи правозахисну діяльність. 

Багато активних соціальних інноваторок та інноваторів, які стали біженцями, але пізніше знову повернулися в Україну, потребують підтримки для відновлення своєї діяльності. Ми підтримуємо митців/мисткинь, соціальних підприємців/підприємиць, активістів/активісток, освітян/освітянок, культурних менеджерів/менеджерок діяльність яких є важливою для їх спільнот. Їм потрібна підтримка та ресурси, щоб розпочати заново, оскільки фізична або суспільна основа для їхньої роботи була зруйнована або пошкоджена. 

Програма створена для активісток та активістів, мисткинь та митців, соціальних підприємиць та підприємців, культурних діячок та діячів, які:

  • Після 24 лютого 2022 року виїхали за кордон, але планують повернутися в Україну в наступні три місяці та потребують підтримки у відновленні своєї професійної діяльності;
  • Після 24 лютого 2022 року виїхали за кордон, але повернулися в Україну протягом останніх трьох місяців, щоб відновлювати свою професійну діяльність.

Vidnova Fellowship Ukraine 2022

Vidnova Fellowship Ukraine 2023